Hakkımızda

Havalimanı Taksi …… yılında S.S ….. Nolu İZMİR Havalimanı Taksi Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi adıyla kurulmuştur. Belirtilen tarihten bu güne kadar D.H.M.İ Genel Müdürlüğünün sözleşmeli olarak İZMİR Havalimanında, İç Hatlar, Dış Hatlar (Dış Hat1, Dış Hat2)terminalleri ve kargo terminallerinin geliş ve gidiş hatlarında taksi hizmetleri vermektedir.İZMİR Havalimanı Taksi bu gün 74 araç ve 74 çalışan tecrübelişoförleriyle hizmet vermektedir. Havalimanı Taksi personeli tek tip elbise giyinen, anıtım kartı takan, sabıka kaydı olmayan yabancı dil bilen, sertifikalı, kültürlü ve seçilmiş kişilerden oluşmaktadır.

Turizm Taşımacılık hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren kuruluşumuz, bu taşımacılık sektörünün gerekleri ve kurallarına uygun olarak düzenlenen hizmet içi eğitim seminerleriyle personelimizde bu bilincin sürekli kalmasını hedeflemiştir. Kooperatifimizce düzenlenen yabancı dil kursları ile turizme olumlu katkıda bulunma amacındadır. Kooperatifimize intikal eden tüm şikâyetleri mutlaka değerlendiren disiplin kurulumuz, disiplini,nizamı ve intizamı sağlamak amacıyla görevlerini sürdürmektedir.

Kooperatif merkezinde personelimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, yemek salonu, Kafeterya, berber salonu ve ibadet yapılabilmesi için mescit bulunmaktadır.Araçlarımızın sıralarını yönlendirmek amacıyla telsiz merkezini hizmete geçirilmiştir. Tüm araçlarımızda telsiz haberleşme hattı mevcuttur. Ayrıca lokalimizde seminer amacı ile 150 kişilik eğitim salonu bulunmaktadır.

Tüm araçlarımız, Trafik sigorta, kasko sigorta ve yolcular için koltuk sigortası ile sigortalıdır Tüm yolcular, araçlarımızda seyahat etmeye başladıkları saat itibari ile seyahatleri boyunca sigorta güvencesiyle yolculuklarına devam edeceklerdir.Ayrıca araçlarımızda teknolojinin son sistemi olan araç takip sistemi olan GPS ile internetten 24 saat boyunca hızlarını ve nerde olduklarını dakika dakika takip etmekteyiz.

Bize güvenerek yapacağınız seyahatleriniz için teşekkür eder kazasız belasız sağlıklı ve huzurlu yolculuklar dilerim.

BAŞKAN
CELİL ANIK